NEDEN KOZLUSAN?

Kozlusan Isıtma Sistemleri olarak, tüketicilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek adına daima yenilikçi ve farklı projelerle karşınızda bulunmayı amaçlamaktayız. Sizler için geliştirdiğimiz uygulamalarımızdan bazıları aşağıda verilmiştir.

0850 xxx xx xx ÇAĞRI MERKEZİ

Kozlusan Müşteri Hizmetleri sayesinde Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Taleplerinizin takibi, bilgi desteği ve teknik yardım konularında profesyonel kadrolarımızdan yardım alabilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Pellet kazanları kategorisinde Avrupa standartlarında ürün üretebilme yeterliliği onaylanmış, kömürlü kazan ve diğer ürünler grubunda da ülke çapında her zaman ilklere ve en yeni teknolojilere öncülük eden Kozlusan 15.000 m2 üretim alanı ve sahip olduğu laboratuvarlarda gerçekleştirdiği testlerle daima ürünlerinde en iyisini arayan tek firma.

KALİTE

Müşteri beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunabilmek amacıyla, tedarikçisinden son kullanıcısına kadar tüm prosesleri kapsayan, profesyonel kalite yönetim sistemine büyük önem veren firma.

DENEYİM

İmalat sektöründe faaliyet gösteren Kozlusan 1978 yılında kurulan “Kozlusan” tecrübesiyle desteklenen konusunda uzman deneyimli personel.

SERVİS AĞIMIZ

Türkiye genelinde profesyonel hizmet kalitesi odaklı, eğitimli uzman kadrolarla donatılmış 100’ye yakın Yetkili Servisimizle hizmet vermekteyiz.

KEŞİF HİZMETLERİ*

Kullanım alanınıza uygun olarak satın almayı istediğiniz cihazın seçilmesinde; Yetkili Servislerimizin ve Yetkili Bayilerimizin cihaz keşif işlemi ve yönlendirmesi ile doğru cihaz tercihinizi yapmış olursunuz.
(* Sadece belirli ürünlerde ve müsaitlik durumuna göre)

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Talepler doğrultusunda yapılan işlemler sonuçlandıktan sonra tüketicilerimiz aranmakta, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak için anket uygulanarak  hizmet kalitemizin değerlendirmesi yapılmaktadır.

EKİP RUHU

Fabrikasından tüm Türkiye'ye yayılmış Satış, ve Servis ağının oluşturduğu yüzlerce çalışanı karşılıklı güven, sadakat ve bağlılıkla tek çatı altında birleştirmeyi hedefleyen bir ekip organizasyonudur.

NAKLİYE ve MONTAJ

Yetkili Bayilerimizden satın almış olduğunuz ürünlerin nakliyesi  ve montaj hizmeti Yetkili Servislerimiz tarafından yapılmaktadır.
(*Belirli ürünlerin Nakliye ve Montaj’ı yapılmaktadır.)

İNOVASYON VE İLKLER

Kurulduğu bugünden yana her zaman benzerlerinden farklı noktada yer almayı hedefleyen firmamız sektöre kattığı inovatif ürünler ve ilkler sayesinde kullanıcılarına her zaman konforlu deneyimler sunmayı başardı.

  • Türkiye’nin ilk çift helezonlu kül çıkarmalı katı yakıtlı kalorifer kazanı
  • Türkiye’nin ilk otomatik tutuşturmalı katı yakıtlı kalorifer kazanı
  • Türkiye’nin ilk otomatik alev borusu temizlemeli katı yakıtlı kalorifer kazanı
  • Türkiye’nin ilk otomatik yanma potası karıştırmalı katı yakıtlı kalorifer kazanı
Tanıtım Filmi

KOZLUSAN
ISITMA SİSTEMLERİ
TANITIM FİLMİ

Kozlusan Isıtma Sistemleri kurumsal tanıtım filmimize buradan ulşabilirsiniz.

KOZLUSAN 2023 GENEL KATOLOG

KOZLUSAN 2023 GENEL KATOLOG