KAT KALORİFERLERİ
KAT KALORİFERLERİ

Kozlusan kat kaloriferleri, 25 mm çapa kadar büyüklügü olan her cins kömür, prina, fındık kabugu gibi yakıtları yakabilecek sekilde dizayn edildi.

ÇELTİK KURUTMA KAZANLARI
ÇELTİK KURUTMA KAZANLARI

% 88 Tasarruf, % 100 Performans, Silolar ile Tam Uyum... İLK ÇELTİK KAZAN ÜRETİCİSİ

FİDE DİKİM MAKİNELERİ
FİDE DİKİM MAKİNELERİ

3 - 4 - 5 Sıralı Yılda 1 - 2 defa Saatte 0,75 Dönüm 5 sıralı makine ile

 • Sera Isıtma Sistemleri

  Kurulan ısıtma sistemlerinde ortamın sıcaklığı termostatlar ile sağlanmaktadır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi

  Kozlusan manuel (elle) yüklemeli katı yakıtlı kat kaloriferi.

  DETAYLI BİLGİ
 • Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi

  Kozlusan katı yakıtlı kalorifer kazanı, 25 mm çapa kadar büyüklüğü olan her cins kömür, pellet.

  DETAYLI BİLGİ
 • Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi

  Kozlusan katı yakıtlı kalorifer kazanı, 25 mm çapa kadar büyüklüğü olan her cins kömür..

  DETAYLI BİLGİ
 • Merkezi Sistem Kalorifer Kazanları

  Tam silindirik merkezi sistem kalorifer kazanlarımız 300.000 Kcal/h ile 1.000.000 Kcal/h arası 15 model olmak üzere tam silindirikdir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Merkezi Sistem Kalorifer Kazanları

  Merkezi sistem kalorifer kazanlarımız 150.000 Kcal/h ile 250.000 Kcal/h 4 model olmak üzere yarım silindirik olarak üretilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ

OTOMATİK YAKIT YÜKLEME

Otomatik Yakıt Yükleme sayesinde yakıtın yükleme işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Çift helezonu yükleme sistemi sadece Kozlusan ürünlerinde yer almakta olup firmamız patenti altında korunmaktadır.

OTOMATİK KÜL ÇIKARMA

Normal kat kaloriferi kazanlarında yanma potasında oluşan taşlaşmış küller(curuflar) delikleri kapattığı için ateşin verimli ve sürekli yanmasını engellemektedir. Bu sistem sayesinde ileri geri hareket eden tam otomatik çalışan mekanizasyon ile % 100 tam yanma sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcı makine kapağını açıp karıştırma, külleri alma derdinden kurtulmaktadır. Bu sistem için kozlusan yükleme rediktörlü motorunun dışında başka bir rediktörlü motor kullanmaktadır. (KOZLUSAN PATENTLİ)

OTOMATİK TUTUŞTURMA

Bu sistem sayesinde yakıtın ilk tutuşturulma işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Bu sayede kullanıcı kazanı tutuşturmak için diğer yanıcı maddelere ihtiyaç duymadan kazanı otomatik bir şekilde tutuşturur.

OTOMATİK KARIŞTIRMA

Normal kat kaloriferi kazanlarında yanma potasında oluşan taşlaşmış küller(curuflar) delikleri kapattığı için ateşin verimli ve sürekli yanmasını engellemektedir. Ocak kısmında bulunanan otomatik karıştırma mekanizması ile % 100 tam yanma sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcı makine kapağını açıp külleri karıştırma derdinden kurtulmaktadır.

 

KOZLUSAN KAT KALORİFERİ KAZANLARI

 

Kozlusan katı yakıtlı kat kaloriferi kazanları 25 mm çapa kadar büyüklüğü olan her cins kömür, pellet (sıkıştırılmış odun tozu), prina, fındık kabuğu gibi yakıtları yakabilecek şekilde dizayn edilmiştir..

DETAYLI BİLGİ

TANITIM FİLMİ

E-POSTA LİSTESİ


E-Posta listemize kaydolun, fırsat ve kampanyalarımızdan haberdar olun.